Šiltinimas ekovata | EKOVATA

Šiltinimas ekovata

izoliacija

izoliacijaNorint užpildyti ir apšiltinti net mažiausius plyšius ir tarpus, naudojamas apšiltinimas purškimo būdu. Toks apšiltinimas naudojamas tiek vertikaliems, tiek horizontaliems paviršiams iš viršaus ar apačios. Tačiau vertikaliems paviršiams naudojamas dažniau dėl sunkiai prieinamų apšiltinamų vietų. Išpurenta ir su vandeniu sumaišyta ekovata yra purškiama su specialia įranga ant specialiai paruošto apšiltinamo paviršiaus. Apšiltinant purškimo metodu ekovata vientisai sukimba su bet kokiu paviršiumi (mediniu, mūriniu, metaliniu ir t.t.), todėl termoizoliacinis sluoksnis užpildo bet kokio dydžio ertmes. Apšiltinimas purškimo būdu dažniausiai naudojamas sienų, stogų įvairių perdangų apšiltinimui.

Prieš purškiant paviršių šlapiuoju būdu, ji reikia specialiai paruošti. Rekomenduojama apkalti paviršių mediniais tašais ar metaliniais profiliais, paliekant ne retesnius kaip 0,6m tarpus vertikaliai, ir/ar ne rečiau nei 1,5m horizontaliai. Jei paviršiuje yra langų, aplink jų visų kraštinių perimetrą taip pat turi būti pritvirtinti karkasai. Paruošus paviršių įpučiama šlapia ekovata tam naudojant specializuotą įrangą. Priklausomai nuo oro sąlygų ekovata džiūsta 2-5 dienas. Prieš paruošiant paviršių apdailai, voleliu yra sulyginamas ekovatos paviršius su karkaso paviršiumi. Išdžiuvus ekovatai, galima pradėti paviršiaus apdailą.

Privalumai:

  • Purškimo būdu užpildomos net ir smulkiausios ertmės
  • Tinka sunkiai prieinamiems paviršiams
  • Apšildant purškimo metodu sudaromas vientisas izoliacinis sluoksnis. Tai garantuoja, jog apšiltinimo sluoksnyje neliks oro tarpų.
  • Sandarus ir efektingai apšiltintas paviršius su ekovata
  • Šlapias ekovatos mišinys yra kibus paviršiams, nekeičia savo struktūros, todėl neplonėja ir nesukrenta.

Mūsų įmonė konsultuoja visais apšiltinimo ekovata klausimais. Patariame kaip paruošti paviršių prieš apšiltinimą, atvykstame į bet kurią Lietuvos vietą, darbus atliekame greitai ir kokybiškai.

About The Author